Bu soru biraz karmaşık bir soru ve bir çok cevabı var. Öncelikle sistemde kullanılan malzemenin kalitesi ön plana çıkıyor. Tente motoru ve brandanın nereden temin edildiğinin yanı sıra en önemli unsurlardan biri alüminyum kalitesi (et kalınlığı, kalıbı, boyası) ve bunun yanısıra montajın usta ellerce yapılması. Bu yüzden doğru bir sonuç için firma yetkilimizle görüşmenizi öneririz.

Öncelikle teknik ekibimizin gelip projelendirme için ölçüm yapması gerekmektedir. Daha sonra yapılan ölçümler neticesinde projelendirme ve bilgisayar ortamında resimlendirme yapılır. Fiyatlandırma ile ilgili görüşmelerden sonra imalata başlanır.

Mutlaka yapılan her değişiklik ve tadilat için izine ihtiyaç vardır. Ancak bu tamamen bulunduğunuz bölge ve işyerinizin konumu ile ilgilidir. Bazı yerlerde izinler çok kolay alınırken bazı yerlerde sorun çıkabilmektedir.

Normal mafsallı manuel tentelerde kullanılan kumaşlar 60-70gr/m2 iken otomatik tentede kullanılan blockout kumaşlar 820gr/m2 dir. Kumaşın özelliği dolayısı ile suve güneş ışınlarını geçirmez ve alev yürümeme özelliğine sahiptir. İyi montaj yapıldığı taktirde su ve soğuk geçirmez.

Otomatik tente motor ve kumaş 5 yıl diğer aksamlar 2 yıl imalatçı firma garantisi altındadır.