Pergola Nedir? Pergola Sistemleri

Sıcak ve bunaltılı bir havada bu yapıları gölge için kullanabilirsiniz. Eğer kış aylarında iseniz ve hava yağışlı ile karın güzel manzarasından, yine bu yapılar yardımıyla istifade edebilirsiniz. Dolayısıyla mevsim şartlarına göre şekil almanız gerekmez. Aksine Pergola, yaşanan mevsime tam anlamıyla hakim olmanızı sağlar.

Estetik cazibeli dört mevsim arasında kullanıma uygun isteğe bağlı profil ve kumaş renkleri seçimi çeşitli uygulama boyutları geniş alanları kapatmak için birkaç sistemi birleştirmek mümkün. Farklı aydınlatma ışık tipleri ve aydınlatma renklerinin seçimi mümkün.

PERGOLA TENTE ÖZELLİKLERİ
Uzaktan kumanda ile çalışma, Kumanda çeşitli uygulama seçenekleri, Minimum sessizlikte çalışma, Düşük bakım ve maliyetsiz, Kurulum ve taşıması kolay, Farklı aydınlatma seçenekleri ile gün batımında eşsiz manzara.

PERGOLA TENTE AVANTAJLARI
yağmur ve hatta kar yağmasına karşı koruma sağlar ve tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Güçlü rüzgar vb. hava şartlarında dayanıklı ve esnekliğiyle üstesinden gelir. Enerji tasarrufu sağlar ve iç dekorasyonunuzu, mobilyalarınızı, zemin ve halılarınızın solmasını önler.

➤ Elektrostatik toz boya ile yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı çerçeve
➤ Hava, rüzgar ve su geçirmez yüzey malzemesi
➤ 110×145 yüksek kaliteli alüminyum direk profilleri
➤ 110×150 özel alüminyum ray profilleri
➤ Çatılara veya yapıya kolay kurulum
➤ Uzaktan kumandalı Somfy motoru
➤ Sınırsız renk seçeneği
➤ 5 yıl motor garantili, 2 yıllık sistem garantisi (Uluslararası standartlar ISO 9001 ve CE sertifikalı)

Pergola tente Aydınlatma Sistemi

Güçlü bir aydınlatma veya kısık bir aydınlatma; bunların tümüne LED teknolojili Spot Aydınlatma veya Lineer Aydınlatma seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Su Drenajı

Drenaj sisteminin hem kirişler hem de sütunlar içerisine dahice entegre olan gizli kısmı, suyun tahliye edilmesini mümkün kılmaktadır.

Pergola Kumaşı

Kumaşlarımızın hafifliği, dokuları ve renkleri uygulandıkları Pergolaları yumuşatıyor ve güzelleştiriyor. Geniş bir renk, desen ve malzeme kombinasyonu yelpazesini kullanarak lüks ve benzersiz mekanlar yaratın.

➤ UV’ye Dayanıklı
➤ Yırtılmaya Karşı Dirençli
➤ Suya ve Lekeye Dayanıklı
➤ Kolay Bakım
➤ 5 Yıl Garanti

Kapama Opsiyonları

➤ Cam Sistemler,
➤ Zip Perde (Dış Mekan Dikey Storlar)

Pergola Fiyatları (Pergola m2 Fiyatları) Pergola Motoru

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen 532 682 61 71 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] mail atarak bilgi alabilirsiniz. Aldığımız bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacağız.