LCF YAPI TEKNOLOJİLERİ

Engineer Man

LCF Teknolojileri 2007 yılında kurulmuş olup, www.lcf.com.tr adresli web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. LCF Teknolojileri faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak , LCF Teknolojileri ürünleri arasında perde motorları olarak stor perde motorları, zebra perde motorları, zip perde motorları, plise perde motorları, Yana kayar perde motorları, dikey perde motorları, tavan perde motorları, li-on bataryalı perde motorları, Jaluzi ve güneş kırıcı motorları, panjur motorları, standart panjur motorları, elektronik uzaktan kumandalı panjur motorları, pergola motorları, giyotin cam motorları, w-tent motorları, kepenk motorları, standart kepenk motorları, elektronik radyo alıcılı kepenk motorları, redüktörlü kepenk motorları, tente motorları, uzaktan kumandalı tente motorları, redüktörlü tente motorları, zincirli endüstriyel motorlar, tüp motorlar, kumanda ve kontrol sistemleri ve aksesuarlar olarak kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

15+ Sektörel Tecrübe
40+ Ürün Çeşidi
2000+ Memnun Müşteri

Misyonumuz & Vizyonumuz

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.