Kepenk Motor Nedir?
Yukarı doğru hareket sağlayan ve kısa bir sürede işlemini tamamlayan otomatik çelik kepenkler, isteğe göre kumandalı veya kumandasız olarak imal edilebilir. Rahatlık bakımından kumandalı çelik kepenk sistemleri her zaman daha kullanışlı ve pratiktir.

LCF Firmamız tarafından uzun yıllar boyunca üretilen ve satışa sunulan çelik kepenkler, yine firmamız tarafından işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti altındadır. Siparişiniz üzerine hızlı bir şekilde hazırlanarak yine bünyemiz dâhilinde montajı yapılabilmektedir.

İş yerlerinizi hırsızlara karşı korumak maksadı ile Çelik Kepenk ile korumak isterseniz en doğru kararı vermiş olursunuz. Hem malınızı hem de kendi canınızı bir nevi sigortalatmış olduğunuzu söylemekte çok yerinde olabilir. Ürünün satış sonrası servis hizmetlerinin de olduğunu belirterek, dilediğiniz an bakımlarını da yaptırabilmektesiniz.

İş yerlerinde de öncelikli tercihlerin başında gelen otomatik çelik kepenk sistemleri, Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır. Birçok renk seçeneği sayesinde uygulanacağı mekanlara kolayca uyumluluk sağlayacaktır. Modern görüntüsü, üstün güvenliği ve estetik duruşuyla mağazanızın değerini artırır, işyerinizin prestij ve saygınlığına katma değer sağlayabilir.

Darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Mikro delikleri sayesinde vitrin görüntüsünün ön planda olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Sarmal kepenk sistemleri uzaktan kumandalı ve butonlu olarak isteğe duyarlı olarak kontrol edilebilir. Motor ve kumandalar geliştirmeden üretime kadar bileşenleri tek tek elden geçirilerek birbiriyle tam uyum sağlamaktadır. Çok olay montajı ve kullanım rahatlığı ile tüketicilerimizin güven ve konforu hedeflenmektedir. Kullanıcının isteğine göre Opsiyonel olarak sarmal kepenk sistemlerine fotosel bağlantısı da yapılabilmektedir.

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ
Otomatik kepenk sistemleri LCF Yapı Teknolojileri iş merkezleri, mağaza girişleri, fabrikalar ve bina girişlerinde kullanılan sarmal kepenk, sistemleridir. Güvenlik önlemlerinin en başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir. Alüminyum kepenkler poliüretan dolgulu ve ekstrüze (içi boş çift cidarlı) paletlerden imal edilmektedir.

Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri Nedir?
Otomatik Kepenk; Modern teknolojinin en son örneği olan çelik kepenk sistemleri çağdaş tasarımı ile beklentinin üzerinde talep karşılamakta birinci sıradaki yerini koruyor. Güvenlik ihtiyacını karşılamasının yanı sıra, estetik dizaynı ile de önerilen ve sıklıkla tercih edilen sistemlerin en başındadır. Çelik kepenk sistemleri iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde, fabrikalarda, bina girişlerinde kullanılan sarmal kepenk sistemleridir.

Kuyumcu, elektronik eşya, eczane, banka vb. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çelik Kepenk Sistemlerinin binaların dış cephesine kattığı estetik cazibe her dönemde vazgeçilmez olmasına neden olmuştur.

Endüstriyel Kepenk Sistemleri
Endüstriyel Kepenk Sistemleri iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kepenk çözümüdür. Mini pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininizi de sergilemeye devam edebilmektedir

Endüstriyel kepekler sağlam, dayanıklı alüminyum profillerle üretilmiş olup, Otomatik Kepenk Sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik, caydırıcılık ve kullanım kolaylığı işyeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında geliyor. Uzaktan kumandalı anahtar şartelli ve renk seçenekleri mevcuttur. Endüstriyel Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, iş yeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında geliyor. Her çeşit mimari tasarım ve çevreye uyum sağlayarak, vitrininize estetik bir görünüm kazandıran endüstriyel kepenklerimiz binalarınızı ve iş yerlerinizi yıllarca korumaya devam eder.

ZİNCİRLİ MOTORLAR – KEPENK ve ENDÜSTRİYEL KAPI MOTOR FİYATLARI

ZİNCİRLİ KEPENKMOTORU
HKW-300/1P:2.730 TL
HKW-600/1P:4.980 TL
HKW-800/1P5.480 TL
HKW-1000/1P:5.970 TL

ENDÜSTRİYEL KAPI SANTRAL MOTORLARI FİYATLARI?

LCF – HK240/76 – HK200/60RMotor Serisi
HK240/76-420H:4.500 TL
HK200/60-120R:1.500 TL
HK200/60-150R: 2.000 TL
HK200/60-180R: 2.500 TL

Kepenk Motor Fiyatları Nedir?

LCF – HK45-S Motor Serisi
HK45-S60: 2.730 TL
HK45-S50: 2.690 TL
HK45-S40: 2.670 TL
HK45-S30: 2.650 TL
HK45-S20: 2.640 TL
HK45-S10: 2.620 TL

Otomatik Kepenk Motor Fiyatları Nedir?

LCF – HK59-M Motor Serisi 
HK59-M60: 1.780 TL
HK59-M80: 2.650 TL
HK59-M100: 2.700 TL
HK59-M120: 2.820 TL
HK59-M140: 2.910 TL

HİZMETLERİMİZ

➤ Kepenk

➤ Kepenk Motoru

➤ Kepenk Motorları

➤ Kepenk Motor Kumandaları

➤ Endüstriyel Kapı

➤ Endüstriyel Kapı Motorları

➤ Kepenk Motor Sistemleri

➤ Endüstriyel Kapı Motoru

➤ Santral Motor Kumandası

➤ Santral Motorlar

➤ Zincirli Kepenk Motoru

➤ Zincirli Kepenk Kumandası